NATUREL RUŞEYM

Ruşeym Nedir ?
Ruşeym hepimizin yakından tanıdığı buğday tanesinin en değerli kısmı olan embriyosudur. Buğday tanesinin alt kısmında bulunan ve sadece 1 ton buğdaydan 1 kg elde edilebilen besin değeri bakımından zengin bu mucize ürün ALAYBEYİ ‘nin %100 doğal üretim mantığı ile çok özel bir teknoloji sayesinde aslı bozulmadan paketlenerek satışa sunulmuştur.

Ruşeym nelere iyi gelir ?
Ruşeym doğal bir mineral ve vitamin deposudur. Bu yüzden kalp damar sağlığını, sinir ve sindirim sistemini korumasının yanı sıra kilo kontrolünde yardımcı, kolesterolü düşürücü, kasların gelişimine, çocukların büyümesine, hastalıklara karşı direnci artırmaya, sağlıklı saçlara, cilde ve gözlere sahip olmamıza yarayan ruşeym daha birçok özellikleri ile araştırmalara konu olmaktadır.

Ruşeym hangi besin bişleşenlerini İçerir ?
18 tane amino asit, 10 tane mineral, 6 tane vitamin, 913 protein bileşeni, omega-3 ve omega-6 yağ asitlerini, folik asit ,Selenyum ve propiyotik enzimleri içerir.

Tüketim şekli : Ruşeym soğuk süt veya yoğurtla karıştırılarak, taze yada kuru meyvelere ilave edilerek veya çorba salata gibi yiyeceklerin üzerine serpilerek kullanılabildiği gibi dünya mutfağındaki çeşitli yemek tariflerine besinsel zenginleştirme amaçlı tercih edilir.

Ambalaj şekli: Türk Gıda Kodeksine uygun malzemeden 200 gr özel kutularda

 

Spesifikasyon